بلبرینگ skf تقلبی

بلبرینگ تقلبی skf

بلبرینگ تقلبی skf یکی از رایج ترین مشکلات موجود در بازار است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که پس از خرید متوجه شده باشید که بلبرینگ جعلی اس کا اف را خریداری کرده اید و دچار ضرر و زیان شده اید.

یکی از نکاتی که در مواقع خرید و فروش بلبرینگ ها باید به آن توجه زیادی داشته باشید و همچنین یکی از مشکلات بزرگ مشتریان این محصول، تشخیص بلبرینگ تقلبی skf  و تشخیص بلبرینگ اصلی آن می باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید.

نیک صدرا صنعت | بلبرینگ SKF تقلبی

چگونه بلبرینگ تقلبی skf را از بلبرینگ اصلی تشخیص دهیم؟

قطعا تشخیص بلبرینگ تقلبی skf کار آسانی نبوده و امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن امکانات مختلف، امکان تولید بلبرینگ های غیر اصل برند اس کا اف برای مافیان این صنعت میسر بوده. در ادامه به چند روش مختلف اشاره می‌کنیم که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توان این موضوع را تشخیص داد.

  1. توجه به جعبه بلبرینگ و لگو اس کا اف

یکی از مهم ترین موارد در تشخیص بلبرینگ فیک اس کا اف، توجه به جعبه بلبرینگ و نحوه بسته بندی بلبرینگ است. بر روی جعبه بلبرینگ، لگوی این شرکت قرار گرفته است. که توجه به لگو در تشخیص اصل یا غیر اصل بودن بلبرینگ بسیار تاثیرگذار است. زیرا از سال 2000 لگوی شرکت اس کا اف تغییر جزئی کرده است و توجه به لگوی فعلی آن اهمیت به سزایی دارد.

 

  1. تاریخ تولید بلبرینگ

یکی از نکات بسیار مهم که بر روی جعبه بلبرینگ نوشته شده است، یک عدد سه رقمی در بالای جعبه و در سمت راست است. این عدد نمایانگر این است که این بلبرینگ در چندمین روز از سال تولید شده است. بدیهی است که این عدد باید یک عدد معقول و کمتر از 365 باشد.

  1. توجه به سال تولیدی و فاسد نشدن گیریس داخل بلبرینگ

بلبرینگ های 2Z عموما پس از 5 سال کارایی خود را از دست می‌دهند. زیرا گیریس داخل آن ها پس از 5 سال فاسد می‌شود. اما بلبرینگ های RS را میتوان بیش از 5 سال نگهداری کرد.

  1. چک کردن بارکد محصول از سایت اس کا اف

یکی از روش های تشخیص بلبرینگ اصل اس کا اف، چک کردن بارکد محصول از سایت اس کا اف است. بدین صورت که شما وارد سایت می‌شوید و بارکد درج شده روی محصول را وارد می‌کنید، با وارد کردن بارکد کلیه اطلاعات محصول به شما نشان داده می‌شود. در ادامه به ذکر چند نکته مهم اشاره می‌کنیم که توجه به آن ها کمک به سزایی در خرید بلبرینگ اصلی skf می‌کند.

  • قیمت بلبرینگ

قیمت بلبرینگ یکی از فاکتور های مهم است. بلبرینگ ارزان به معنای کیفیت عالی آن نیست. مخصوصا اگر بلبرینگ یک برند خوب و شناخته شده را خریداری می‌کنید. قیمت بلبرینگ باید مناسب با ارزش آن باشد. بنابراین اگر با اشخاصی مواجه شدید که با شما بلبرینگ ارزان قیمت با برند اس کا اف را می‌فروختند، به اصل بودن آن شک کنید. زیرا قیمت تمام شده بلبرینگ اس کا اف ممکن است کمی بیشتر از سایر بلبرینگ های موجود در بازار باشد. برای اطلاع از قیمت بلبرینگ ها می‌توانید به سایت اس کا اف مراجعه کنید و حداقل قیمت بلبرنگ ها را مشاهده کنید.

  • چگونگی بسته بندی و شکل ظاهری بلبرینگ

حتما به نحوه بسته بندی و شکل محصول توجه ویژه ای داشته باشید. اگر احساس کردید که رنگ، شکل و بسته بندی بلبرینگ شک برانگیز است آن را خریداری نکنید و به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز مراجعه کنید تا بلبرینگ اصل را تهیه نمایید.

  • توجه به کاتالوگ بلبرینگ

حتما به کاتالوگ بلبرینگ مراجعه کنید و کد ها را با هم مقایسه کنید. در صورتی که کدها با یکدیگر فرق داشتند، آن بلبرینگ قلابی است و آن را خریداری نکنید.

قطعا توجه به همه موارد گفته شده کمک شایانی در زمینه تشخیص اصل بودن بلبرینگ می‌کند.


بازرگانی نیک صدراصنعت :

هنگام خرید بلبرینگ برای اطمینان از کیفیت استاندارد و مناسب محصولات مورد نیاز خود آن را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در غیر این صورت هزینه ی اضافی به شما تحمیل می کند. بازرگانی بلبرینگ نیک صدرا صنعت  یکی از توزیع کنندگان معتبر و بزرگ در سراسر نقاط ایران می باشد که در زمینه فروش بلبرینگ به ویژه بلبرینگ SKF ، بلبرینگ KG، بلبرینگ NACHI، بلبرینگ KOYO ، بلبرینگ NTN ، بلبرینگ NSK، بلبرینگ DYZV، و  نوار نقاله و رولیک  ، رولبرینگ ،  زنجیر صنعتی ، تسمه پروانه ، کاسه نمد ، یاتاقان و غیره  سابقه کار دارد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر ما در صفحه تماس این سایت بهره بگیرید. به علاوه با سفارش آنلاین این محصول در هر کجای ایران که باشید بازرگانی نیک صدرا صنعت  محصول خریداری شده را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن برای شما ارسال می کند.

 

معیار های تشخیص بلبرینگ skf تقلبی:

برخی از معیار های مهم در تشخیص بلبرینگ skf تقلبی از اصلی آن به شرح زیر می باشد:

    نوع فونت حک شده در بلبرینگ, هر کدام از شرکت هایی که بلبرینگ تولید می کنند از فونت و اندازه مخصوصی برای نوشتن شماره ی فنی بلبرینگ استفاده می کنند.
    کشور سازنده بلبرینگ, شماره های فنی کشور های سازنده را چک کنید تا مطابق با همان باشد.
    قیمت بلبرینگ, قیمت ارزان بلبرینگ هیچ گاه به معنای کیفیت عالی آن نیست قیمت آن باید مناسب با ارزش آن باشد.
    چگونگی بسته بندی و شکل ظاهری بلبرینگ, به رنگ و شکل بسته بندی این محصول توجه کنید تا بتوانید تشخیص دهید.
    توجه به کاتالوگ بلبرینگ, به کاتالوگ مراجعه کنید و کد ها را با هم مقایسه کنید در صورتی که کد ها با هم فرق داشت آن جنس قلابی است.

توجه به همه ی این موارد که گفته شد به شما در زمینه تشخیص اصل بودن بلبرینگ کمک زیادی می کند.


بازرگانی نیک صدراصنعت :

هنگام خرید بلبرینگ برای اطمینان از کیفیت استاندارد و مناسب محصولات مورد نیاز خود آن را از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید زیرا در غیر این صورت هزینه ی اضافی به شما تحمیل می کند. بازرگانی بلبرینگ نیک صدرا صنعت  یکی از توزیع کنندگان معتبر و بزرگ در سراسر نقاط ایران می باشد که در زمینه فروش بلبرینگ به ویژه بلبرینگ SKF ، بلبرینگ KG، بلبرینگ NACHI، بلبرینگ KOYO ، بلبرینگ NTN ، بلبرینگ NSK، بلبرینگ DYZV، و  نوار نقاله و رولیک  ، رولبرینگ ،  زنجیر صنعتی ، تسمه پروانه ، کاسه نمد ، یاتاقان و غیره  سابقه کار دارد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید این محصول کافی است تا از مشاوران ماهر ما در صفحه ی تماس این سایت بهره بگیرید. به علاوه با سفارش آنلاین این محصول در هر کجای ایران که باشید بازرگانی نیک صدرا صنعت  محصول خریداری شده را در کوتاه ترین بازده زمانی ممکن برای شما ارسال می کند.Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

برچسب ها

بلبرینگ SKF   بلبرینگ KG   بلبرینگ NACHI   بلبرینگ KOYO   بلبرینگ NTN   بلبرینگ NSK   بلبرینگ DYZV   وار نقاله و رولیک   رولبرینگ   زنجیر صنعتی   تسمه پروانه   کاسه نمد   یاتاقان